....8-C FoR EvEr....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8/C FOR EVER

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KoMiKlErR :)

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
HeLL_inn
@vR!LL F@nııı
@vR!LL F@nııı
HeLL_inn

KoMiKlErR :) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 2:02 am

temelin oğlu matematikten 0 alır.oğluna sorar oğlum öğretmen ne sordu 2kere 2 kaçeder dedi ben 7eder dedim temelde oğlum 2kere2 4 eder bilemedin 5 bilemedin 6 eder 7 nerden çıktı?

Küçük Salamon, okuldan iki gözü iki çesme dönmüstü. Babası, niye
agladigini sorunca hiçkira hiçkira cevap verdi :

- Öğretmen ahlak nedir diye sordu, bilemediğim için bana sifir verdi.

- İyi etmis. Öğreneydin dedi babasi. Gel sana anlatayim, dinle. Mesela, bir müsteri geldi dükkana, mal aldi. Giderken de içi para dolu cüzdanini unuttu. Iste ahlak burada baslar. Bu cüzdani ne yapacagim ? Yalniz kendime mi saklayacağim yoksa ortagimla mı paylaşacağım ?

Bir gün bir çocuk okuldan eve gelmiş annesi:
-ne oldu oğlum neden böyle sinirlisin.demiş
temel:
ya ben bu öğretmenden hiç birşey anlamıyorum daha dün 5+4=9 eder diyiyodu bugünde 6+3=9 eder diyiyo

Öğretmen okulda sormuş:
_kim cennete gitmek istiyor?
Herkes parmak kaldırmış.Sadece Temel parmak kaldırmamış.Öğretmeni sormuş:
Temel sen cennete gitmek istemiyormusun?
Temel:
_istemezmiyim öğretmenim.İstiyorum ama annem bana okuldan çıkınca hiç biryere gitmeden eve gelmemi söyledi.Onun için kusura bakmayın.Annem göndermiyor........HHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA...............................

Öğretmenin okulda ki ilk günüydü.Ve öğrencilere şöyle dedi;
-Çocuklar kendini gerizekalı hisseden varsa,ayağa kalksın
demiş
Sınıftan çık çıkmamış ama sonun da bir çocuk ayağa kalkmış öğretmen sor muş
-Oğlum sen kendini gerizekalımı hissediyorsun???
Çocuk
-Hayır ama sadece sizin ayakta kalmanıza gönlüm razı olmadı

birgün öğrenciler ders yapıyormuş sonra öğretmen:bügün müfettiş gelecek.dersinizi yaptınız mı?müfettiş gelmiş.Öğrenciye''****** neremizde yaşıyor?öğrenci düşünürken öğretmen kalbini göstermiş.öÖğrenci:Öğretmenimizin göğsünde demiş!

Küçük Rıza okuldan dönmüştü.Babası Temel'e anlattı:
-Baba bilirmisin,
yer çekimi kanunu olmasa şimdi hepimiz havada uçacaktık?
-Vay anasını, dedi Temel....
Peki ne zaman kabul edilmiş bu kanun?

Kucuk kiz sinifta Fen Bilgisi dersinde birden parmak kaldiriverdi: "Ogretmenim ben bisey sormak istiyorum!!" "Evet seni dinliyoruz..?" "Benim anneannemin bebegi olur mu???" Ogretmen tabi cok sasirmis ama "anneanneler bebek yapmak icin biraz yaslidirlar" diye gülumsemis.. Bizim bidik yine sormus: "Peki annemin bebegi olur mu??" Ogretmen cevaplamis: "Annelerin bebegi olur ama yaslari ilerledikce bebekleri olma ihtimali de azalir" Derken kucuk kiz "Peki ogretmenim.."demis.. "ya benim bebegim olurmu??" Ogretmen gulmus: "Canim senin yasin daha cok kucuk, olur mu oyle sey??" Bunun uzerine arka siralardan erkek cocuklardan biri bagirmis: "BAAAAAK!!! BEN SANA BISEY OLMAZ DEMEMIS MIYDIM".

öğretmen ali'ye:
-uzun bir kelime söyle, demiş.
Ali:
-Lastik öğretmenim! demiş
tekrar öğretmeni ali'ye:
lastik uzun kelime değildir ondan daha uzunları da vardır deyince ali:
çekince uzar hocam demiş:

Ç(alıntıdır) Very Happy
_Chekinqen_

_Chekinqen_

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 4:42 am

Komik adam ve diğer ziyaretçiler Mısır’dan sonra batıya doğru uzun süre otobüslerle gitmişler. Konvoyda dört otobüs ve yüz civarında insan varmış. Günler geçtikçe hava giderek sıcaklaşıyor ve büyük kum yığınları uzaktan görünüyormuş. Orada dünyanın en büyük çölü Büyük Sahra Çölü varmış. Sonunda çöle girmişler. Çölde yılanlar, çıyanlar, akrepler, türlü türlü böcekler, kertenkeleler, çöl aslanları, tilkiler varmış. Çöl milyarlarca hayvanı barındırıyormuş. Gündüz sıcak, çok sıcak olduğu için, geceleyin hepsi ortaya çıkıyor, birbirlerini yiyorlarmış. Kimbilir gündüzleri çölün altında ne olaylar oluyor, akıl almazmış.

Yeşillik varmış, biraz çimen ve azıcık ağaç. Oradan su çıkıyormuş, kaynak varmış. Buraya vaha diyorlarmış. Bir akşamüstü vahanın kenarına otobüsleri yanaştırmışlar, çadırlar kurulmuş. Yemek yenmiş, su içilmiş ve yatmışlar. Komik adam çadırda uyuyormuş. Rüyasında sürüyle akrep peşine takılmış. Komik adam kaçıyor, akrepler kovalıyormuş. Sonradan komik yorulmuş. O yavaşlayınca akrepler yetişip çevresini sarmışlar. Çember giderek daralmış, zehirli kuyruklarını uzatan akrepler ha soktular, ha sokacaklar. Komik adam kan ter içinde uyanmış. Çadırdan çıkmış. Bakmış gerçekten vahanın etrafı akreplerce sarılmış. Hemen çadırdan makasını alıp akreplerin kuyruklarını kesmiş. Kuyruksuz kalan akreplerin hepsi kaçmış.
_Chekinqen_

_Chekinqen_

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 4:43 am

biraz da KORKU lazım dimi zuhahaha Twisted Evil
_Chekinqen_

_Chekinqen_

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 4:44 am

Serdar on iki yaşındaydı. Bir yıl vardı ki, mahalle arkadaşlarıyla şehir dışındaki top sahasında maç yapmaya gidiyorlardı. Birkaç günde bir öğleden sonra maç yapmaya giderken ağaçlıktan dolanıp top sahasına varıyorlardı. Aslında kestirmeden gitmek vardı ya o zaman da mezarlıktan geçmek gerekiyordu. Bu işe de pek istekli olan yoktu. Bazen maç uzuyor, karanlığa kalıyorlardı. Çocuklar evlerine geç kalmamak için, böyle durumlarda mezarlıktan geçiverelim diye maç bitiminde atıp tutuyorlardı ama mezarlık kapısına gelindiğinde sesler kesiliyordu.

Bir iki derken bu durum bir akşamüstü yine karanlığa kalınmıştı. Maç çok uzamış ve epey geç olmuştu. Dönüşü yok mutlaka mezarlıktan geçiyoruz diyenler yine mezarlık kapısına gelindiğinde susmuştu. Serdar duruma el koymak ihtiyacını hissetmişti. “ Arkadaşlar, arkamda tek sıra olun. Ben sizi mezarlıktan geçiririm “ dedi ve arkadaşlarının arkasında tek sıra olmasını sağladı. Hafif ay ışığı vardı ve kesme taşlardan yapılmış mezarlık içindeki dar yolu aydınlatıyordu. Etraf zifiri karanlıktı. Çocuklar sessizce Serdar’ın peşi sıra ilerlediler. Yolun yarısına gelinmişti ki yan taraftaki mezarlıktan bir el uzandı. “ Tut elimi, benim elimi tut “ diyordu derinden gelen bir ses. Serdar irkildi. Yüreği ağzına gelecekmiş gibi oldu. Çok korktu. Arkasına baktı. Kimse yoktu. Hani arkadaşları neredeydi? Gerisin geriye dönüp kaçmaya başladı. Hızla mezarlıktan çıktı. Hedefi top sahasıydı. Oraya ulaşmak istiyordu. İki kere arkasına da bakmıştı. Gördükleri tarifi imkansız şeylerdi. Peşinde ölüler vardı.

Serdar top sahasına vardığında bugünkü maçta gol attığı kalenin içine yattı. Arkasında kalenin filesi vardı. Uzanıp tutmaya çalışan olursa fark ederdi. Tehlike gelse gelse önden gelirdi. Böyle bir şey olursa o zamanda ona göre davranırdı. Serdar kalenin içine girdiği andan itibaren peşindekilerin kaybolduğunu anladı. Yine de her an tetikteydi. Gözleri dört bir yana fır dönüyordu. Serdar o gece sabaha kadar uyanık bekledi. Güneşin doğuşunu görmek kimseyi Serdar kadar sevindiremezdi. Derin bir oh çekti ve gerisin geri dönüp mezarlıktan geçerek evine vardı. O el uzanan mezar sessizliğin sesini dinliyordu. Bir hareket yoktu
_Chekinqen_

_Chekinqen_

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 4:46 am

mezardan uzanan el 2

Eve giderken ilerde Namıkların evinin önünde bir polis arabası vardı. Galiba yirmi-yirmi beş adam ve kadın vardı. Polisler onlarla konuşuyordu. Eve girdi. Annesi, babası evdeydi. “Oğlum nerede kaldın? Bütün gece neredeydin? “ diye sordular. Serdar olanları anlattı. Babası öğretmendi. Polislerin yanına götürdü. Olayın tek görgü şahidiydi. Polisler, Serdar’ın anlattıklarını dinlediler. Zabıt tuttular. Daha sonra evine geldi. Yemek yedikten sonra uyudu. Ertesi gün kaybolan çocukların aileleri bir evde toplandılar. Serdar olanları onlara da anlattı. Sorulan soruları cevapladı. İnanan da vardı, inanmayan da. Şu bir gerçekti: Ortada kaybolan on dört tane çocuk vardı. İşte buna hepsi inanıyordu.

Mezarlıkta ve top sahasında yapılan araştırmalar sonuçsuz kaldı. Aradan bir ay geçti. Bir ateş yanmıştı ve alev alev yanan ateş sönmüştü. Olanlar unutulmaya başlamıştı. Araştırmalar sırasında Serdar’ın dikkatini mezarcı Mahmut çekmişti. Mezarcı Mahmut, Serdar’ın anlattıklarını doğruluyor ve daha önce de o mezarın yanında bazı çocukların kaybolduğunu söylüyordu. Serdar onun mezarlık içindeki evine gitti. Onunla uzun uzadıya konuştu. Mezarcı Mahmut o mezar alıcı dedenin mezarı diyordu. Doksan iki yaşında ölmüştü. Öteki kaybolan çocuklar geri gelmedi, bunlar da geri gelmez diyordu.

Serdar ve ailesi dört yıl sonra o şehirden taşındılar. Aradan uzun yıllar geçti. Namık, Hikmet, Vahdettin, Mesut…tam otuz beş yıldır yoktular. Serdar geçen yazın yıllar sonra ilk defa o mezarlıktan geçti. Mezarcı Mahmut çoktan ölmüş, vasiyeti üzerine alıcı dedenin mezarının üstüne gömülmüştü. Bu işlemden sonra burada hiç çocuk kaybolmamıştı. Serdar mezarlıktan ayrılırken, çocuk konuşmaları, gülüşmeleri duyar gibi olmuştu.

BİTTİ
FaAareEeE :)
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

Nerden : Tüm Hayallerin Sonsuzluğa We Sona Erebildiği Yerdeyim..(shebo!)

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 6:58 am

Merve'ce birgün = o gün evde yangın vardı merve yangını takmadı ve mutfağa koşup buz dolabını sırtladı...Bunlar gerçek!Az sonra!

bu nazın iletisi arkadaşlar Very Happy şaka değil Very Happy:D

bu arada RaMiz50 sen kimsin ?
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 7:14 am

birinci yeğen:
- amca kendine işkence edilmesinden zevk alanlara ne deniyordu?

exnihilo (amcadır kendisi)
+ mazohist.

birinci yeğen:
- peki başkalarına işkence etmekten zevk alanlara ne deniyordu?

exnihilo:
+ sadist.

ikinci yeğen:
- diğerlerine ne deniyor?

-abla sen gitar mı çalıyosun?

-evet.

-o zaman ben sana abayı yaktımı çalsana.

-.........!!!

+ dayı bu ne?

- çakmak güzelim

+ niye?

- ?!?1? *

küçük yeğen annesine oyuncak aldırmaya çalışmaktadır. ex bunu önlemek ister:

+ afrika’da kaç milyon çocuk hayatlarında hiç oyuncak görmüyorlar.

- banane; bizim paramız var!

alamet:(yaş 24)

-alp ablacım çişin mi geldi?

alp:(yaş 3,5)

-evett..

alamet:

-e hadi gel çiş yaptıriim ben sana?

alp:

-sen bilio musun çiş yaptırmayı?

alamet:

-bilmem mi benim de kardeşim var..

alp:

-ama o kıızzz..onun *si yoookkk..

alamet:

-takıl sen bana hallederiz..*

bobo: mete gel bakalım buraya. bak o vazo kırılabilir.

mete: sus be şişko

minübüslerde çoğunlukla rastladığım sabır tüketici anne / çocuk diyaloglardan biri;

+ bu ne?

- ev çocuğum

+ bu ne?

- koltuk çocuğum

+ bu ne?

- o da ev çocuğum

+ bu ne?

- araba çocuğum

.... bu diyalog bir müddet sürer.

+ bu ne?

arkadan sinirli bi ses: o ebenin ki çocuum. alla alla yaaa?

-evladım annene sesini yükseltme.

-baba hep annemi tutuyorsun

-annende beni tutuyor oğlum

-tutucu bir ailenin evladıyım desene baba.

minik nicky (kendisi 5 yasinda), ayagina krem sürmektedir...

m.n: nicky bana pecete lazim.

n: neden?

m.n: hani "troson" yaparken veriyolar ya.

n: "troson" ne ya?

m.n: hastaneye gittigimizde karnımıza birseyler sürüp, bakıyolar ya. orda pecete veriyolar.

n: inanmıyorumm ! sen ultrason demek istiyorsuun..

7 yaşında bir çocukla aramda geçen diyalog:

+sen diego armando maradona’yı tanıyomusun?

-maradona’yı tanıyomda öbür heriflerin adını duymadım.

bir alışveriş sırasında...

anne: bu ceket sana büyük oldu bey.

çocuk: olsun anne iyi işte. babam bunu seneye de giyer.

anne-baba: ?!?!?!

Alıntıdır.
TeeFLooN
LUCAS'IN TEK AŞKI
LUCAS'IN TEK AŞKI
TeeFLooN

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 7:22 am

Merve ile bir güne hoş geldiniz dostlar...(şıkışıkı şık)

saat 7.00 merve uyuyor
saat 8.00 merve uyuyor
saat 9.00 merve hala uyuyor
saat 10.00 hafif hareketlenme oluyor.Kahretsin sadece yatakta sırtını dönmüş
saat 11.00 hala uyuyor
saat 12.00 hafif gözleri aralıyor hemen kapatıp uykuya devam ediyor
saat 13.00 yavaş yavaş uyanıyor yüzünü yıkamadan bilgisayarın düğmesine basıp msn e ye giriyor
saat. 14.00 yüzünü yıkıyor ve msn de nazın iğrenç esprilerini dinliyor ona kopyala yapıştır şekilde vikliyor
saat 14.30 aklı başına geliyor ve ayağa kalkıp annem gelecek endişesiyle yatağını topluyor
saat 15.00 kahvaltıya başlıyor salata yiyor.ama doğmuyor

gidin bakın sayin seyirdiler hala yiyor...

evet bügünde merve ile bir günün sonuna geldik...Yarınki günlerde görüşmek üzere...Merve ve yemek maceraları bçtmez...Esen kalın hoşçakalın...

TeeFLooN
https://oks-8-c.yetkin-forum.com
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 7:53 am

şmdi hiç alıntı olmayan bi diyalogla karşınıza çıkcam Smile nazla bnm konuşmamm Very Happy reklamlardan snra sizlerle Very Happy
TeeFLooN
LUCAS'IN TEK AŞKI
LUCAS'IN TEK AŞKI
TeeFLooN

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 7:53 am

Evet sayın seyirciler az evvel merveyi komadan çıkardık.Kendisi gülme diye tabir ettiğimiz "happlykuminukuscacaeeekusaratsunamiskosyaniyee" hastalığına tutulmuş bulunmakta.Bu hastalık ciddiydir.Çok güler güler güler güler ve güler sonra da tanrı vermesin tuvaleti gelir.İşte bu hastalık (adını yacamacam 18 saat geçiyor)böyledir.Buna tıpta kısaca hastalık hastası deniyor.Bilemeyenler varsa diye şeetttim.

Neyse efenim kendisi terlediğinden mütevellit bu gulgulbatı ve müşerrif bir biçimde üstünü değiştirdi.Şimdi de iğrenç bir espri yaptı ben öldüm.Espri akifinkilerden kötü.Ben ona kanundan kaçılmaz dedim o bana bağlamdan kaçılır dedi.Akif seni saygı ile birklikte (kardeşimde saygı benim) anıyoruz.

EBn de bu espriden sonraa "ölümusfikiuscikiuskusiusfareyuöldürüyus" hastalığına tutuldum.komadan çıkana kdr müsade.Başka zmn görüşürüz.
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 9:12 am

( saat 15:00 )
naz : haydi türkiye 2 e li fareye sıkalım
ben : ıhııııııı SadSadSad
n : canım beni tın diyi yadım aman türkiye fareler ölmesin 2 e li fareler hiç ölmesin
......arada sewinmeler fln...

b : yeni kalktım Smile
n : sabahlar olmasın olayına mı girdin Very Happy
b : gecelere gecelere gecelere akalım Very Happy
.....naz bni espri yapmaya zorlar we sğrekli gaz werir.......
n : hadi fare yapabilirsin bunu.o ışık var sende.
b : ama çok baskı altındayım :S şu anda 2 saat wikleyeblrmm Smile
n : nolur biiiii.wik wik wik wik wik wik.wiki wik wik.wiki wik wik.wiki wik wik wik wik wiiiiiiiiiiiik.sonu trt 3 Very Happy
b : wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik
n : 2 sa derken ciddiydin haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
b : wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik
n : inanamadım
b :wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik
wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik wik wik wşk wik wik
............ben 2 saat wikledim..................
n : ohh kopyala yapıştır ben de wiklerim
..........wiklemenin güzellikleri hakkında uzun bir söyleşi Very Happy...........
b : anaa annem gelcek millet msne doluşmadan yatağımı toplayım geliim Very Happy:D
n : ohaa kızım yaa kopyala yapıştır viklemek kolay hadi kopyala yapıştır yatanı topla
b : Laughing Laughing Laughing
n : pızzzztttt yimedi değmiii???
.....ben gelirim we naz yatağımı kopyalayarak toplayamadığım için beni ezer....
b : bi yandan da kahwaltı yapıorm yalnız
n : ohhh yemeği asla es geçmeyiz değil mi
b : eet Very Happy ama salata yiyorum Very Happy
n : salatalık mı salatanın topunu mu yiyorsun. futbol topunu
......bu iğrenç espri üstüne iştahım bile kaçtı.....
b : naz şu iğrençlii kesermisin engeli yicen şimdi oh olcak Very Happy
n : SadSmile
.........naz beni ezer.....
b : tüstüm teninle tonuşma penimee
n : gözümle küs kulağımla küs ama tenimle küs kardeşim
........yarın saat kustum we iletime çık git hayatımdan naz yazdm.........
n : tamam çıkıyorum hayatından.artık hayatında çevrim dışı bir kişiliğim var
b : kapıyı da kapat puha Very Happy:D
n : dikat et beni meşgule alma hemen dönemem.çevrim dışı yapma yemeğe gidemem.çevrim içine de alma.olumsuz örnek oluşturacak davranış sergilerim.
b : öğle yemeğinde ii mi Very Happy
n : sözümü de kesme bi daha
b : alalalala Very Happy
n : lalalalar da uzuyo gidio Very Happy
...................nazdan kötü espriler...........
n : yani fatih terim ne demiş.klüme klazona propanto eeee.yani papaz hep pilav yemez.
b : yanii ???
n : yani papaz kuru da yiyebilir
.......ben intaar planları kuruyorum....
n : ben buyum len işte.adım naz kod adım teflon.kafanıza kerdeşim tefali geçirirsem feleni şaşırın kuzum.
b : nalet olsn naazzzz....
n : ağlama lann bak sana burdan kopyala yapıştır 2 saat bi wiklerim kenya malkara yarım saat Very Happy
..............tekrar nazdan içler acısı espriler....................
n : ben bunları malzeme yaparım.hem ben yapmam malzeme bana hazır gelir.
...ben nazı öldürme planları yapıyorum. naz da iletisini koyuyoo...
n : iletim nası Very Happy
b : her günü yazcakmsn böle Very Happy
n : bilmem girdikçe yazcam. yarın da yazarım Very Happy
b : tmm ben de okur okur kendimi tanırım Razz
......bu sırada naz siteye bnm 1 günümü ekler ben de koparm we bu halimi naza göstermek için ona cam açıp rezilliimi gösteririm.....
n : kız bitmişsinn... yazıkk...kızım ölyon sen
.....ben 2 dkka susarım.....
n : ohh çok şüküürr..git soyun banyo yap hadi..
....ben üstümü deişmeye giderim we naz da sandalyemle sohbete başlar.....
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 20, 2008 9:47 am

n : ne güzel ben de sandalya ile dertleşirim.eee sandalye fare seni kocamane gtüynen ezio mu wah yazık ne kötü şeymiş.evet renginde güzel yeşil.ewt ewt ewt.haydi sandalye sana da sıkalım.ewt ewt ewt.ee çoluk çocuk.ewt ewt ewt.ana buba.ewt ewt ewt.iyi geçiniyon mu bu evle.ewt ewt ewt.e sen de çok dertlisin bea.için garardı.ewt ewt ewt.
.....ben üstümü deişip gelirim we nazın sandalyemle sohbetini bölerm....
b : kemerimi takarken onla da dertleş istersen Very Happy
n : olur.selam kemer.bilirsin merve ile olmak zordur.ama ne kadar takmayı beceremese de seni iyi kızdır.buradan bakınca oldukça slowmoşın takıyor seni.yazık diyelim yazık oldsun.dur sana isim verelim.KEMERUTTİN ya da KEMUTTİN.seç bakalım..
...ben gülerken bi anda gözüm bilgisayar masasında aslında olmaması gereken şeye takılır..anam o da ne..masanın üstünde tuzluk war.zönkk!!!...
b : anaa yanımda hala tuzluk war Laughing Very Happy:D
n : gidin bakın hala yiyor.hem de tuz.olsun.o da yemek gardeşidir.
...benim tuzluu mutfaa bırakmamı fırsat bilen naz yine sandalyemle sohbet etmektedir...
n : uff yine baş başayız koltuk.naper nassın yine.ewt ewt ewt
b : hemen arkamdan atcak bu koltuk biliom ben Very Happy
n : ewt ewt ewt. neler anlattı bi billsen
b : pis koltuk seniii....!
.....sandalyemi döwmeye başladım.....
n : vurma bea.onunda canı var.o da ağaç bi bakıma.peace di hani.
....we ben sonunda ağlamaya (!!Very Happy) başladım....
n : bu ifadeyi bi daa bulamayız zaten bi sende war o surat Very Happy
...........ben yine saçmalayama başlarımm....
n : üff anlamıon dediğinden bişiy.edebiyatçının kızı korece konuşuyoo.yazışıooo pardon
b : tam ağlıcam güldürme bni yha Very Happy tam mod'a giriom araya girion Very Happy
n : ağlarken gülmek sana mahsus.moda mı girion.moderatör mü olcan
...bnun üzerine ben kafamı klawyeye wurmaya başlarım..naz da 2 saat klawyeye acır...
...ben de o çok alışılmış sırıtan yüz ifademi kısa süreliine terk ederm...
n : noldu kız biri sinirini mi bozuyo noluo :S
b : yhoo :S:S
n : yüzünde böle bi ha siktir ifadesi war da :S:S
b : zuhahahahahahahaahaha Very Happy:D:D:D:D:D:D

aslında dewamı da war da özelimizi daa fazla açarsam naz bni doğrucak o yzden şimdilik bu kdrr Very Happy:D:D
HeLL_inn
@vR!LL F@nııı
@vR!LL F@nııı
HeLL_inn

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 3:36 am

bi sn yha şu anda çok kıskanıorm bensiz konuşmuşmuşsunz ve çok eğlenmişsinz hep satıosunuz ztn böyleeeeeee hep bnsiz eğleniyosunuzzzzz Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad No confused duygusalım su anda Neutral
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 7:02 am

O gün evde sel vardı.Merve yine buz dolabını aldı.Yanına da kurutma makinasını aldı.Selden kurtulunca yemekleri kurutup yedi!!!

nazın yeni iletisii Very Happy:D:D:D
HeLL_inn
@vR!LL F@nııı
@vR!LL F@nııı
HeLL_inn

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 10:43 am

hala kıskanıorm ama su anda tınmıosunz Neutral
3-4-5
$£bo!$T
$£bo!$T
3-4-5

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 11:35 am

way be hiç bu addddeeeerrrr wiklememiştin faree way beeeee terbikler
http://mezun-8-a.forumy.biz
HeLL_inn
@vR!LL F@nııı
@vR!LL F@nııı
HeLL_inn

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 11:43 am

hala kıskanıorm Neutral
TeeFLooN
LUCAS'IN TEK AŞKI
LUCAS'IN TEK AŞKI
TeeFLooN

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 22, 2008 3:03 am

kıskanma canım çalış senin de olur
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 22, 2008 4:13 am

olr olr Very Happy:D neden olmasın cnm Very Happy bu arada saol engincim her türlü tebrie açığım Very Happy ömrümde ben de ilk defa 2 saat wikledim çok mutluyum Very Happy en son rekorum ewden dershaneye yürüyerek gderken wiklemekti Very Happy bndan snoraki rekor denemem 5 saat olcak we bunu da engin üzerinde denicem ewet eet eet Very Happy:D:D
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 22, 2008 4:40 am

küçük kız:kk(3 yaşındadır.)
auset:a
küçük kız uzun zamandır ortalarda yoktur ve auset kişisi onu merak eder, odasına gider.
a:kız bu ne hal?!?!
küçük kız bir kutu jöleyi vücudunun her yerine sürmüştür ve sırıtmaktadır.
a: naptın sen böyle?
kk: ya sizde sürmüyonuz mu, annem gezmeye gitcez dedi. güzel olmuşum mu?
a: allah seni ne yapmasın biz böyle mi sürüyoz?
kk:tabi geçen gün annem de bacağına sürmedi mi?
a: sus kız! allahım ya sen nerden gördün?

minik nicky (5), şarkı söylemektedir:
"boynuuzları takıp takıııp...."
nicky olaya müdahale eder.
"bu iğrenç şarkıyı neden söylüyorsun, başka bir şey söylesene"
"o şimdi askeer, canı neleer isteer..."
"ya sen şimdi bu gıcık tugba ekinci nin, gıcık şarkılarından başka bi sey bilmiyo musun yani??"
"hayır nicky, ben o kızı cok seviyorum bi kere, söyliycem işte !!!"

+michiru hadi gel oyun oynayalım.
-tamam ne oynayalım?
+çakkıdı oynayalım.
-o oyun mu sudecim?
+evet bekle.
annesine koşar,telefonunu alır:
+anne bana çakkıdı aç.
ve müzik eşliğinde dans etmeye başlar,bir yandan da beni çekiştirir.ben de çocuktur sevinsin diye oynamaya başlarım*.
ardından gelen tepki:
+ya michiru otur sen ya ben oyniyim sadece.sen çirkin oynuyorsun.

6 yaşındaki kucuk ediz şarap yapmak için üzüm suyu hazırlayan ferudun amcasına sorar:
k.e- amca, kedi üzüm yer mi?
f.a- eee kedi üzüm yemez; ama buldumu da kaçırmaz.
ediz çok güler bu cevaba, hala da gülmektedir.

kaybolan bir çocuğa yöneltilen soru ile başlar.
-çocuk sen kyıpmı oldun?
+üü..
-sen nerde oturuyorsun?
+koltukta.
al işte.

-bircancım çık sen odadan, abin ayıp fıkra anlatacakmış bana
+anlatın siz ben gülmem, söz...

tramvayda sahit olunan diyalog:
cocuk hoporlorde aksaray duragina gelindigi uyarisini duyunca olaylar gelisir:
dis ses: aksaray
cocuk: baba burasi aksaray mi?
baba:.....
baba akabinde gelecek soruyu tahmin ettiginden midir nedir? 5 veya 6 kere tekrarlanan soruya cevap vermez
cocuk yine ve israrla: baba burasi aksaray mi?
baba: evet oglum aksaray.
cocuk: peki aksaray ise saray nerede? saray yok aksaray demisler ne sacma?
baba:??????????????
tramvay ahalisi bu sirada yarilmistir.

çocukların sokaklarda çıplak ayaklarla koştuğu seneler. ookuu o zamanlar sigaraya yeni yeni başlamıştır. mahallenin en sümüklü, en kıçı açıkta ve ayakları en yaralı çocuğu kaldırımın yanından akan suya toprakla set çekmeye çalışmaktadır. ookuu sigarayı elinden 7 numaralı artistlik hareketiyle fırlatır. aslında kaldırımın yanından akan su hedeflenmiştir ama sigara bu hafiftir, yetişmemiştir. mahallenin en sümüklü, en kıçı açıkta ve ayakları en yaralı çocuğu fırlar abilerinden gördüğü gibi sigaranın üzerine basıp söndürmeye çalışır. tabi çıplak ayakla zor olmaktadır. bu mahallenin en sümüklü, en kıçı açıkta ve ayakları en yaralı çocuğu ayağına yeni bi yara daha eklemiştir. ağlamaya, sızlanmaya başlar. ookuu’nun yüreği dayanmaz ve mahallenin bakkalında satılan tek bisküvilerinden bir kaç tane alır ve ağlayan çocuğun yanına gelir. bir tane uzatır belki acısını unutturur diye. ama mahallenin en sümüklü, en kıçı açıkta ve ayakları en yaralı çocuğu aynı zamanda gururludur da. şöyle bir burun kıvırır. ookuu kaldırıma oturup bisküvilerden birini yemeğe başlar. ikincisine geçecekken çocuğa tekrar sorar. mahallenin en sümüklü, en kıçı açıkta ve ayakları en yaralı çocuğu şöyle bir bakar ve
- yerim ama bir daha öyle şerefsizlik yapmazsan.

-dayı bu ceza kimdir?
-rap müzik söyer.
-peki dayı rap dinleyenler neden kafasının üzerinde döner?
-hönkkkk.. bilmem...

çengel bulmaca çözerken kendi sorup kendi cevaplayan kardeş:
-dünyamızın uydusu
- çanak anten
+?!?!?!

(kuzenimin yeni doğan bebeğini ziyaret)
-ezgi nasıl beğendin mi bebeği?
+güzel ama kafasını çok büyük yapmışsınız..

küçük kardeşimi hayvanat bahçesine ilk götürdüğümde içerde verdiği tepki "burası afrikamı".

Alıntıdır.
HeLL_inn
@vR!LL F@nııı
@vR!LL F@nııı
HeLL_inn

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 22, 2008 11:46 am

(kuzenimin yeni doğan bebeğini ziyaret)
-ezgi nasıl beğendin mi bebeği?
+güzel ama kafasını çok büyük yapmışsınız..

buna koptm zuhahahahah saol nazım SmileSmile
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 22, 2008 3:04 pm

ne nazı bea ne nazı bi bu kalmıştı helin bna naz da dedin yha.. Evil or Very Mad Exclamation
HeLL_inn
@vR!LL F@nııı
@vR!LL F@nııı
HeLL_inn

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 23, 2008 1:48 am

aneeeeeemmmmmm görmemiştm ki ben senn yazdığını yha Suspect çoooooooooooooooooooooooook özür Rolling Eyes
HeLL_inn
@vR!LL F@nııı
@vR!LL F@nııı
HeLL_inn

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 23, 2008 6:25 am

En büyüğü 10 yaşında olan bir grup akıllı bıdığa "Sence aşk nedir?"
diye sormuşlar. Alınan cevaplar, internette hızla dolaşıyor. Cevaplara
bakınca anlıyoruz ki, gerçekten çağ atlıyoruz. Çocukluğumuzda bize "Aşk
nedir?" diye sorsalar ne cevap verirdik? Aramızdan cevap verebilen çıkar
mıydı? Evet, belki kendi aramızda "Aşk bir sudur iç iç kudur" türünden bir
tekerleme yuvarlayıp işin içinden çıkardık ama aşağıdaki türden yargılara
ulaşacak verimiz olmadığı gibi, dile getirmeye de utanırdık galiba! Bu
arada
unutmadan cevapların yanındaki yorumlar da e-posta dünyayı dolaşırken,
isimsiz kahramanlarca eklenmiş... İşte cevaplar:

- Aşk, sevgilimizle aramızda bi sürü kötü şey meydana gelmeden önce
hissettiğimiz şeydir.
(: ((((((((()

- Benim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak
tırnaklarına oje süremiyordu, dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen
anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence aşk budur.
(Evet yaaa . evet yaaa)

- Sizin adınız size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar, o
size adınızı söylediği zaman "benim ne güzel adım var" diye
düşünürsünüz...
(Hakikaten! Hiç böyle düşünmemiştim.)

- Aşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevgilimizin kendi kızarmış
patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiçbir şey
almamasıdır.
(İşte bu en güzeliydi)

- Aşk, biri sizi ne kadar kırmış olsa da sırf o üzülür diye ona kötü
bişey söylememektir.
(Canımm yaa evet öööle, ama...)

- Aşk çok yorgun olduğumuzda bizi gülümseten bişeydir.
(Daha nasıl anlatılabilir ki?)

- Aşk, annemiz babamıza kahve yaptığı zaman ona gotürüp vermeden önce
kendisinin bir yudum içmesi ve tadının çok güzel olduğunu kontrol
etmesidir.
(Bi de illa ki de paylaşmaktır)

- Aşk, sevgilimiz bişey söylüyorsa yılbaşı hediyelerini açmayı bile
bırakıp onu dinlemektir.
(şimdi ağlicam ama, bu da ikinci en güzel tarif)

- 'Senden nefret ediyorum' dediğimiz birine ilerde aşık oluruz.
(Hadiseyi çabuk kavramış Smile)

- Aşk sarılmaktır... Aşk öpüşmektir... Aşk "hayır" demektir.
(Bu da çabuk çözmüş Smile))

- Aşk sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onunla çok iyi
arkadaş olabilmektir.
(Cidden ağlicam.)

- Aşk kocamız çok terliyken ve kötü kokuyorken bile ona "Sen Bruce
Willis'ten daha yakışıklısın" demektir.
(Kesinlikleeeeeee)
...

- Aşk, köpeğinizi bütün gün evde yalnız bıraksanız bile eve
döndüğünüzde size koşup bütün suratınızı yalamasıdır.
(Yaa off hayır bu çok acımasızca ama Smile))

- Aşk, Sevgililer Günü kartlarının üzerinde yazan şeyleri sevgilimize
soylemek ama başkalarına söylerken yakalanmamaktır.
(eheheheheh seni gidi seni)

- Birine aşıksanız, kirpikleriniz hareket ettikçe gözlerinizin
İçinden yıldızlar çıkar.
(Süper tespit)

- Eğer aşık değilseniz "seni seviyorum"demeyin, ama gerçekten
aşıksanız hep "seni seviyorum"diyin, hem aşıksanız hem de "seni seviyorum"
demiyorsanız çok ayıp.
(Anlayan anlamıştır bile... Smile))
@yın Üy£$!
@yın Üy£$!

MesajKonu: Geri: KoMiKlErR :)   KoMiKlErR :) - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 23, 2008 7:11 am

bu yazıyı 4. kez okuyorum ama hala her okuyuşumda gülümsetiyo bni gerçekten çok şirin tespitler SmileSmile I love you
bu arada heln hala affedilmiş sayılmazsın scratch scratch

KoMiKlErR :)
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki